Асоціація психіатрів України

400

Львівські психіатричні зустрічі

Ініціатива Асоціації психіатрів України щорічно проводити конференцію «Львівські психіатричні зустрічі» стала хорошим прикладом знаходження альтернативних можливостей для конструктивного вирішення існуючих проблем психіатрії. Формат цього заходу якнайкраще сприяє обміну відвертими роздумами та власним досвідом щоденного буття у спільноті, і допомагає фахівцям осмислювати як самих себе, так і тих, хто потребує допомоги.
Перша конференція «Львівські психіатричні зустрічі» відбувся у жовтні 2011 р. Це була зустріч за участю американського психіатра, професора Е. Етчіса з Мічиганського університету (США), під час якої обговорювалися питання діагностики та лікування психічних розладів.
У листопаді 2012 р. пройшла друга конференція під назвою «Етика і право у психіатрії. Історичний погляд. Що далі?».
15-16 листопада 2013 р. Асоціація психіатрів України провела третю конференцію «Львівські психіатричні зустрічі» під назвою «Психіатри: Хто ми? З ким ми?», яка традиційно відбулася в Українському католицькому університеті з залученням широкої аудиторії лікарів, психологів, богословів, філософів, журналістів, пацієнтів, їхньої родини та тих, кому довелося стикатися з українською психіатрією. Тематика третьої конференції стосувалася не тільки сфери охорони здоров’я, освіти, соціально-правового захисту, професійної етики та моралі, але й якості життя наших громадян та їх родин.
Робота конференції суттєво відрізняється від академічних заходів такого типу, тому що носить мультидисциплінарний характер як з огляду на тематику, так і враховуючи різноманітний склад учасників.

 

400

06-07.11.2015 р.

 

Львівські психіатричні зустрічі: Межі компетенції психіатра 

 

lpz 2016 1

28-29.10.2016 р.

Львівські психіатричні зустрічі: «Міфи, які завжди з нами,  або деякі аспекти суспільного божевілля»

lpz1

27-28.10.2017 р.

Львівські психіатричні зустрічі: «Українська психіатрія:  QUO VADIS?»