АСОЦІАЦІЯ ПСИХІАТРІВ УКРАЇНИ
та
ІНСТИТУТ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я
УКРАЇНСЬКОГО КАТОЛИЦЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ
запрошують на VII «Львівські психіатричні зустрічі»
на тему «Психіатрія в Україні:
Quo Vadis?»
27-28 жовтня 2017 року
Львів, Український Католицький Університет
Традиційно - цікаві доповіді та відверті дискусії стосовно актуальних проблем сфери охорони психічного здоров’я в Україні за участі провідних фахівців з України та закордону: Семен Глузман (Київ, Україна), Мирослав Маринович (Львів, Україна), Валерія Лутковська (Київ, Україна), Ірина Пінчук (Київ, Україна), Олександр Фільц (Львів, Україна), Альберт Фельдман (Ізраїль), Галина Католик (Львів, Україна), Джана Джавахішвілі (Грузія), Євген Головаха (Київ, Україна), Олег Покальчук (Київ, Україна), Олег Чабан (Київ, Україна), Френсіс Грін (Великобританія), Ігор Куценок (США) та інші.
Участь у «Львівських психіатричних зустрічах» як завжди безкоштовна.
Реєстрація: онлайн (обов’язкова, сертифікати участі будуть лише для учасників, що попередньо зареєструвалися онлайн)
Місце проведення конференції: конференц-зал Львівської духовної семінарії Св. Духа (Львів, вул. Хуторівка 35А).
Початок: 27 жовтня, п’ятниця, о 10:00 (реєстрація з 9:00).
27.10.2017 розпочалися VII Львівські психіатричні зустрічі, темою яких у 2017 році
є «Українська психіатрія: QUO VADIS?».
Захід організовано Асоціацією психіатрів України та Інститутом психічного здоров’я Українського католицького університету, за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.
«Це товариство, яке зібралося тут, заслуговує на добрі, теплі слова подяки. Я маю велику честь привітати усіх присутніх, європейських гостей та професорів з такою подією. Кожен крок, який робиться професійною спільнотою принесе користь пацієнтам, лікарям та всій державі. Передбачається дуже цікава і насичена програма конференції. Найбільше наше багатство – це досвід та знання, які ми зможемо використовувати у лікуванні. Бажаю цікавих розмов, насичених дискусій та запрошую на наступну зустріч», - розпочала директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.
До привітань долучились директор Інституту психіатричного здоров’я УКУ Олег Романчук
та президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман
За словами Ірини Пінчук, директора Українського НДІ соціальної, судової психіатрії та наркології МОЗ України, питання психічного здоров’я в роки війни привернуло увагу, збільшився вплив волонтерських та громадських організацій, значно поширилася тема психіатрії у ЗМІ.
Як проходила децентралізація та психічна реформа у Німеччині розповів лікар-психіатр Німецько-Польського товариства психічного здоров’я Ельмар Шпанкен. Реформування розпочалось у 1975 році, великі лікарні перетворювались у менші заклади. Вже у 1990 році розпочався процес дегоспіталізації та будівництво будинків для хронічних хворих. Також спікер детально зупинився на підходах до реформування та співпраці з соціальними службами. Так, в 2017 році підписаний договір про співпрацю між Львівською облдержадміністрацією та крайовим об’єднанням Райнланд.
Виступ соціолога Юлії Пієвської
27 жовтня в межах програми конференції відбулась Перша зустріч молодих українських психіатрів, де говорили про історію становлення спілки молодих психіатрів Україні, можливості наукового розвитку та стажування для молоді.
Активну участь взяли у конференції та виступили з доповідями наукові працівники Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України.
Дякуємо усім, хто знайшов час та долучився до цієї непересічної події в сфері психічного здоров'я в Україні!