Асоціація психіатрів України

Членство в Асоціації психіатрів України


Витяг зі Статуту Асоціації психіатрів України (редакція від 02.12.2023 р.):
3.1. Членство в Асоціації є добровільним та індивідуальним.
3.2. Членами Асоціації можуть бути фізичні особи – Громадяни України, які досягли 14-річного віку та які поділяють принципи Асоціації, визнають та виконують положення цього Статуту, прийняті до Асоціації в порядку, встановленому цим Статутом та внутрішніми документами Асоціації, а також своєчасно сплачують членські та інші внески:
лікарі-психіатри;
фахівці з інших галузей знань, чия професійна діяльність пов’язана з питаннями психічного здоров’я, які поділяють принципи та завдання Асоціації, визнають та виконують положення цього Статуту та внутрішніх документів Асоціації, а також своєчасно сплачують членські та інші внески.
3.3. Прийом у члени Асоціації здійснюється Правлінням Асоціації на підставі розгляду собистої заяви фізичної особи до Правління та сплаченого членського внеску, розмір якого становлюється Правлінням.
3.4. Рішення про прийом до Асоціації або про відмову у прийомі приймається у місячний термін з дати подачі заяви, за умови подання заявником всіх необхідних відомостей та сплати встановлених внесків.

 

Для оформлення членства в Асоціації психіатрів України необхідно:

1. Ознайомитись із Статутом Асоціації психіатрів України.
2. Скачати та роздрукувати заяву про прийом у члени Асоціації, згоду на використання персональних даних і анкету члена Асоціації (всього 3 документа).
3. Власноруч заповнити заяву, згоду і анкету.
4. Відсканувати заповнені документи та надіслати файли на електронну: пошту membership@ukrpsychiatry.org
5. Сплатити членський внесок. На цей час членський внесок складає 120 грн на рік (60 грн за 6 місяців; 10 грн у місяць). Сплачувати членський внесок можна за будь-який період (рік, півроку, кілька місяців, місяць).