Асоціація психіатрів України

ПРОЕКТ «ПСИХІАТРИЧНА КНИГА»

Асоціація психіатрів України здійснює проект «Психіатрична книга», у рамках якого у цьому розділі веб-сайту будуть розміщені у електронному форматі книги, надруковані видавництвом «Сфера» у різні роки. Робота по переводу книг у електронний формат триває.

 80
 
Требования биоэтики: Медицина между надеждой и опасениями:
Сб. ст. / Под рук. Ф. Бриссе-Виньо, при уч. Б. Ажшенбом-Бофти: Пер. с фр.- К.: Сфера, 1999.- 248 с. ISBN 966-7267-90-3
Сегодня, когда «наука развивается быстрее человека», медицине не обойтись без этического подхода к пациенту как целостной личности, а не как к обладателю органа, требующего лечения или даже замены. Различные аспекты биоэтики освещены в материалах сборника, авторами которых являются известные французские специалисты.
Сборник представляет интерес не только для медиков, но и для философов, юристов, психологов, социологов, журналистов.

Завантажити

 82
 
Надзвичайні ситуації та психічне здоров’я.
- Пер. с англ. / За заг. ред. О. Абессонової.- К.: Сфера, 2006.- 240 с.- Рос. мовою.  
ISBN 966–8782–16–Х
Останнім часом наслідки надзвичайних ситуацій (землетрусів, техногенних катастроф, терористичних атак тощо) стали темою численних наукових публікацій. Ідеться передусім про різноманітні розлади у психічній сфері. Автори видання досліджують цю проблему, спираючись на досвід, нагромаджений у деяких регіонах земної кулі.
Книжка буде корисною для фахівців (лікарів, зокрема психіатрів, психологів, рятувальників та ін.), які надають допомогу людям, котрі опинилися в зоні лиха, а також для тих, хто цікавиться проблематикою надзвичайних ситуацій.

Завантажити

 83
 
Коротенко А., Алікіна Н. Радянська психіатрія: похибки та зловмисність
— К.: Сфера, 2002. - 331 с. - Рос. мовою. ISBN 966–7841–36–7
Матеріали, вміщені у книжці, стосуються як постатей дисидентів - в’язнів психіатричних катівень, так і проблеми покарання іншодумців психіатричним «лікуванням». Це відбувалося в СРСР, і нині про це знає весь світ.
Книжка нікого не залишить байдужим. Вона допоможе краще збагнути, що має робити кожний, щоб це тяжке минуле ніколи не повторилося, щоб наші діти жили в умовах справжньої Демократії та дійсно Правового суспільства.
Для фахівців, журналістів та широкого загалу.

Завантажити

 
 84
 
Психиатрическая реабилитация
/ В. Энтони, М. Коэн, М. Фаркас / Пер. с англ. В. Штенгелова.-К.: Сфера, 2001.-298 с.

Завантажити