Асоціація психіатрів України

 Щорічна церемонія вручення Премій Асоціації психіатрів України

07 липня 2021 р. відбулася щорічна церемонія вручення Премій Асоціації психіатрів України. Ці нагороди символізують прагнення Асоціації психіатрів України підтримувати кращі професійні стандарти та етичні засади діяльності психіатрів в Україні.

В цьому році вручення Премій Асоціації психіатрів України відбувалось в рамках Регіонального Конгресу Всесвітньої Психіатричної Асоціації «Психопатологія в періоди змін», який проходив у Києві 07-09 липня 2021 р.

2

Урочисту церемонію нагородження відкрив Президент Асоціації психіатрів України Семен Фішелевич Глузман.

3

Початок церемонії нагородження. Президент Асоціації психіатрів України
С. Глузман и Президент благодійного фонду «РІМОН» Н. Пряникова

4

Премією імені М. Танцюри, за високий професіоналізм, людяність та повагу до прав пацієнтів нагороджено Анжелу Петрівну ЛЕВИЦЬКУ – головного лікаря ОКНП "Чернівецька обласна психіатрична лікарня", депутата Чернівецької обласної ради.

5 6 

Премію Асоціації психіатричних медичних сестер України, яка традиційно вручається разом з Преміями Асоціації психіатрів України та має фабулу «за достойну поведінку в недостойній ситуації», в 2021 році нагороджено Людмилу Миколаївну САМОЛЕЛІС – заступника головного лікаря Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні імені О.Ф. Мальцева. Премію вручає Президент Асоціації психіатричних медичних сестер України Олена Степанівна Каретна.

7

Премією імені доктора Ф. Гааза, за гуманізм та високий професіоналізм у роботі із засудженими нагороджено Валентина Олександровича САГАНЕВИЧА - лікаря-психіатра закладу Пенітенціарної системи України (м. Миколаїв).

8

Премією імені Станіслава Костюченко, за успішну дослідницьку діяльність нагороджено молодого психолога Андрія В’ячеславовича СОЛОНСЬКОГО.

10

Премією імені В.М. Блейхера, за видатний внесок у становлення та розвиток клінічної психології в Україні нагороджено клінічного психолога Наталію Олександрівну САЄНКО. Нагородження проходило в онлайн-форматі.

11

Пам’ятна фотографія