Асоціація психіатрів України

78687

Інформуємо, що наразі завершений перший етап проекту «Підтримка українських закритих закладів з надання психіатричної допомоги під час COVID-19». За цей час було обрано три психоневрологічних інтернати, які взяли участь у проекті. З кожним із них був підписаний меморандум про співпрацю і передано придбане в рамках проекту обладнання (моноблок Dell Inspiron 24 5400 AIO Black, мобільний Wi-Fi router Ergo W02 3G/4G USB, сплачений на рік (до 30 квітня 2022 року) пакет Vodafon RED XL із необмеженим 4G/3G інтернетом). Завдяки цьому мешканці кожного з інтернатів матимуть змогу спілкуватися та бачитися зі своїми близькими та друзями, які знаходяться поза межами закладів та не можуть відвідувати родичів через карантинні обмеження.

ПНІ, що беруть участь у проекті:

  • Пирятинський психоневрологічний будинок-інтернат для чоловіків (м. Пирятин, Полтавська область)
  • Святошинський психоневрологічний інтернат для жінок (м. Київ)
  • Бахмутський психоневрологічний інтернат для чоловіків (с. Весела Долина, Донецька область)

В ході реалізації другого етапу проекту АПУ придбає для цих ПНІ наступні засоби індивідуального захисту: 1700 одноразових масок для обличчя та 1600 одноразових гумових рукавичок.

Дісклеймер: Цей документ підготовлений за фінансової допомоги Європейського Союзу. Зміст цього документа є виключною відповідальністю Української психіатричної асоціації, і ні за яких обставин не може розглядатися як відбиття позиції Європейського Союзу.