Асоціація психіатрів України

Урочисте щорічне вручення премій Асоціації психіатрів України 2020 року

26 листопада 2020 року в рамках VIII-й науково-практичній конференції «Психіатрія XXI століття – глобальний вплив на сучасне суспільство та нові практики на місцях» відбулося Урочисте щорічне вручення премій Асоціації психіатрів України 2020 року.

Премії символізують прагнення Асоціації психіатрів України підтримувати кращі професійні стандарти та етичні засади діяльності психіатрів в Україні.

Премії в онлайн-режимі вручав Президент Асоціації психіатрів України С.Ф. Глузман.

1

Під час вручення премій. Президент Асоціації психіатрів України С.Ф. Глузман 
та Президент Асоціації психіатричних медичних сестер України О.С. Каретна

 

Премією імені М. Танцюри за високий професіоналізм, людяність та повагу до прав пацієнтів нагороджено лікаря-психіатра Алмашій Тетяну Йосипівну (м. Берегове Закарпатська обл.).

almashiy

 

Премією імені В.М. Блейхера за видатний внесок у становлення і розвиток клінічної психології в Україні нагороджено клінічного психолога, керівника секції клінічної психології АПУ Матусевича Віталія Олександровича.

matusevich

 

Премію імені доктора Гааза, яка вручається за гуманізм та високий професіоналізм у роботі із засудженими цього року вручено лікарю-психіатру Державної пенітенціарної системи Кононенко Ірину Борисівну (м. Маріуполь).

kononenko

 

Премією імені С. Костюченко за успішну дослідницьку діяльність нагороджено кандидата медичних наук лікаря-психіатра Морванюк Ганну Володимирівну (м. Одеса).

morvanyuk

 

Премія Асоціації психіатричних медичних сестер України традиційно вручається разом з преміями Асоціації психіатрів України. Премію імені А. Мазура за достойну поведінку в недостойній ситуації цього року вручено соціальному працівнику Святошинського психоневрологічного інтернату (м. Київ) Рашевській Руслані Іванівні.

rashevska

 

Анті-премія Асоціації психіатрів України – премія імені Николя Андрі, яка присуджується за дії або публікації, що негативно вплинули на розвиток психіатричної системи в Україні цього року присуджено Шуму Сергію Сергійовичу (м. Київ).

anti premia

Прес-служба Асоціації психіатрів України