Асоціація психіатрів України

visnyk

Журнал «Вісник Асоціації психіатрів України»

Адреса редакції: вул. Кирилівська, 103 корп. 2, Київ, 04080, Україна

тел. +380 44 463-6727, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В.о. головного редактора Глузман С.Ф.

В.о. випускового редактора Пієвська Ю.С.

 

Журнал «Вісник Асоціації психіатрів України» видається відповідно до Статуту Асоціації психіатрів України. Його основне завдання - інформаційно-аналітична робота і просвітницька діяльність в широких професійних і громадських колах, пропаганда гуманістичного призначення психіатрії, привернення уваги до її проблем, сприяння пошуку і впровадження прогресивних підходів, ідеологічному об'єднанню фахівців і споживачів психіатричної допомоги, більш активної участі осіб з психічними розладами та їх близьких в процесі надання допомоги, формування адекватних уявлень про охорону психічного здоров’я.

Журнал зареєстрований Держкомвидавом України 30 червня 1994 року, свідоцтво серія КВ N 768. Спочатку журнал видавався за сприяння Міжнародного фонду «Женевська ініціатива в психіатрії», в останні роки видається за рахунок коштів «Українсько-американського бюро із захисту прав людини».

Цей міждисциплінарний науково-популярний журнал адресований, перш за все, психіатрам і всім фахівцям, які беруть участь в наданні спеціалізованої допомоги, організаторам охорони здоров'я і політикам, родичам осіб з психічними розладами та всім тим, хто цікавиться питаннями психіатрії та охорони психічного здоров'я. На території України журнал поширюється безкоштовно.