Асоціація психіатрів України

Щорічне урочисте вручення премій Асоціації психіатрів України

Вручення премій проходило в рамках заходів VII-й щорічної міжнародної наукової конференції «Психіатрія XXI століття: інновації в медицині залежностей» (17-19.04.2019, м. Київ).

20.2

На початку урочистої церемонії нагородження.
Вступне слово Президента Асоціації психіатрів України
Семена Фішелевича Глузмана

Премія імені М. Танцюри за високий професіоналізм, людяність та повагу до прав пацієнтів у 2019 році вручена відомому правозахиснику, Генеральному секретарю міжнародної організації «Глобальна ініціатива в психіатрії», професору Роберту ван ВОРЕНУ (Нідерланди).

20.3

Вручення премії імені М. Танцюри

Премія імені доктора  Гааза, за гуманізм та високий професіоналізм у роботі із засудженими у 2019 році вручена лікарю-психіатру відділу лікувально-профілактичної роботи ДУ «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України Тетяні Анатоліївні ДЕРГАЧ (м. Київ).

20.4

Вручення премії імені доктора Гааза

Премія імені професора В.М. Блейхера, за видатний внесок у становлення та розвиток клінічної психології в Україні, у 2019 році вручена клінічному психологу, священнику Андрію Степановичу КАЛІТІ (м. Херсон).

20.5

Вручення премії імені професора В.М. Блейхера

Премія імені Станіслава Костюченка, яка щорічно присуджується молодому українському досліднику, лікарю або клінічному психологу, у 2019 році за успішну дослідницьку діяльність у галузі психіатрії вручена лікарю-психіатру, молодому вченому Дмитру Ігоровичу МАРЦЕНКОВСЬКОМУ (м. Київ).

20.6

Вручення премії імені Станіслава Костюченка

Премія імені  А. Мазура заснована Асоціацією психіатричних медичних сестер України у 1998 році і присуджується середньому медичному персоналу психіатричної служби. Девіз цієї премії: «За достойну поведінку в недостойній ситуації». У 2019 році премія вручена керівнику Асоціації психіатричних медичних сестер України Олені Степанівні КАРЕТНІЙ (м. Київ).

20.7

Медаль премії ім. А. Мазура

20.8

Вручення премії імені А. Мазура

Премію імені Ніколя Андрі (Психіатрична Анті-премія), яка вручається за дії або публікації, що негативно вплинули на розвиток психіатричної системи в Україні, у 2019 році було вирішено не присуджувати.

Текст: О. Колодєжний
Фото: Projects Inn Ltd