Асоціація психіатрів України

 logo odessa

15-16 червня 2018 року в Одесі відбулася Перша Одеська психіатрична зустріч – міжнародна наукова конференція, ініційована Асоціацією психіатрів України та підтримана Одеським обласним медичним центром психічного здоров'я та кафедрою психіатрії та наркології Одеського медичного університету.
У конференції брали участь 187 лікарів і психологів з різних регіонів України та іноземні фахівці, зокрема, відомий психіатр Норман Сарторіус (Швейцарія), історик і радянолог Роберт ван Ворен (Нідерланди), психіатр, директор Центру розладів харчової поведінки Бригіта Бакс (Литва), професор Хармут Бергер (Німеччина) та ін.
Протягом двох днів колеги – психіатри, клінічні психологи, психотерапевти, які зібрались біля моря, у мальовничому куточку Одеської області, мали можливість обміну досвідом з актуальних питань сучасної практичної психіатрії.
З програмою конференції можна ознайомитись за посиланням.
Учасниками зустрічі було висловлено пропозицію про необхідність проведення наступної, другої Одеської психіатричної зустрічі в червні 2019 року.
Також, 5-6 жовтня 2018 року Асоціація психіатрів України планує проведення Восьмої Львівської психіатричної зустрічі за темою: «Світ, що змінюється. А чи змінюється психіатрія?» Програма цієї зустрічі уточнюється.
У листопаді (грудні) 2018 року планується проведення у м. Краматорську Першої Донецької психіатричної зустрічі.

 621  622
 Виступає професор 
Роберт ван Ворен
 Доповідь
професора О.С. Чабана

 623

Д-р С. Глузман, д-р Б. Бакс,
професор Роберт ван Ворен, Т. Ильницька

624

К. Магешінг та професор Н. Сарторіус

625

Професор Н. Сарторіус,  д-р С. Глузман,
професор Роберт ван Ворен