Асоціація психіатрів України

Відбулось щорічне урочисте вручення премій Асоціації психіатрів України

27.04.2018 відбулось щорічне урочисте вручення премій Асоціації психіатрів України. Премії символізують прагнення Асоціації психіатрів України підтримувати кращі професійні стандарти та етичні засади діяльності психіатрів в Україні. Докладніше про премії - за посиланням.
Вручення премій проходило на щорічної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Українська психіатрія в світі, що швидко змінюється»(25-27.04.2018, м. Київ).

01

На початку урочистої церемонії нагородження.
Вступне слово Президента Асоціації психіатрів України
Семена Фішелевича Глузмана

Премія імені доктора  Гааза, за гуманізм та високий професіоналізм у роботі із засудженими, у 2018 році вручена начальнику відділу ресоціалізації засуджених Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Сергію Івановичу КУЗЬМИЧУ (Львівська обл.)

3

Вручення премії імені доктора Гааза

Премія імені професора В.М. Блейхера, за видатний внесок у розвиток та становлення клінічної психології в Україні, у 2018 році вручена клінічному психологу, молодому науковцю Юлії Вікторівні ЯЧНІК (м. Київ).

2

Вручення премії імені професора В.М. Блейхера

Премія імені Станіслава Костюченка, яка щорічно присуджується молодому українському досліднику, лікарю або клінічному психологу, у 2018 році за успішну дослідницьку діяльність у галузі психіатрії вручена лікарю-психіатру, к.мед.н. доценту Сергію Сергійовичу КИРИЛЮКУ (м. Львів).

1

Вручення премії імені Станіслава Костюченка

5

Диплом и медаль премії імені С. Костюченка

Премія імені М. Танцюри за високий професіоналізм, людяність та повагу до прав пацієнтів у 2018 році вручена головному лікарю Донецької обласної психіатричної лікарні  Юрію Івановичу СМАЛЮ (м. Слов’янськ Донецька обл.). За дорученням, премія для передачі нагородженому  вручена представнику ЛПУ.

4

Вручення премії імені М. Танцюри

Премія імені Ніколя Андрі (Психіатрична Анті-премія), яка вручається за дії або публікації, що негативно вплинули на розвиток психіатричної системи в Україні, у 2018 році присуджена керівництву проекту «Інсайдер» телевізійного каналу ICTV (м. Київ).

4567852

Диплом премії імені Ніколя Андрі

Текст: О. Колодєжний
Фото: І. Марценковський