Асоціація психіатрів України

 

 23022018

Міжнародна Академія медичної освіти

Асоціація психіатрів України

Український науково-дослідний інститут соціальної
і судової психіатрії та наркології МОЗ України

Дорогі колеги, друзі!

Асоціація психіатрів України, Асоціація дитячих неврологів України, Український науково-дослідний інститут соціальної, судової психіатрії та наркології МОЗ України, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, Міжнародна академія медичної освіти запрошують Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю "Дні французької неврології та психіатрії в Україні", яка відбудеться 29-31 березня у місті Києві за адресою: м. Київ, вул. Предславинська, 35Д, готель «Алфавіто», (ст. метро «Палац Україна»).

Конференція проводиться в рамках Днів французької культури в Україні, за підтримки Посольства Франції в Україні.

Конференцію включено до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році  Міністерства охорони здоров'я та Академії медичних наук України (реєстровий № 51).

З програмою конференції можна ознайомитись за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся до Оргкомітету.

ГО «Міжнародна академія медичної освіти»

01135, м. Київ, вул. Борисоглібська, 11, оф. 413

Телефони: +38 (067) 548-4909, +38(050) 605-8344

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.