Асоціація психіатрів України

 Отклики врачей и клинических психологов на VIII Львовские психиатрические встречи

«Львівські психіатричні зустрічі, які щороку організовують Асоціація психіатрів України та Український католицький університет – це свято розуму і душі, це щира турбота організаторів і можливість вільної дискусії учасників конференції, це отримана нового бачення і можливість ствердження особистої думки.»
Віра Кропівницька, дитячий психіатр
Київська область
 
«Для мене Львівські психіатричні зустрічі -  це діалог. Місце,  де люди різних спеціальностей можуть розмовляти на "одній мові". Це простір розмаїття і єдності: науки і практики,  досвіду та інновацій. Дякую, друзі! З нетерпінням чекаю нових зустрічей!»
Голова ГО "Психічне здоров'я"
к.п.н. Людмила Айвазян
 
«Несколько слов о последней конференции "Львівські психіатричні зустрічі", которая состоялась 5-6 октября.
Нестандартный формат проведения, всегда актульная тематика выступлений, живой обмен мнениями участников, располагающая к размышлениям атмосфера зала Украинского Католического университета...  Встречи с коллегами, которых знаешь по прошлым контактам и новые знакомства с интересными людьми. Замечательно,что мы, психиатры, имеем такую возможность общения.»
 С уважением, Ирина Косенкова
 
«Хотелось бы поблагодарить организаторов ежегодной психиатрической конференции "Львівські психіатричні зустрічі"  за хорошую организацию   медицинского форума, интересный подбор тем, качественную, доступную подачу материала, интерактивный вариант общения выступающих  с аудиторией. Были рассмотрены актуальные психиатрические и социально-медицинские проблемы, решение которых, в том числе, требует  широкого общественного  обсуждения.
Отдельную благодарность хотелось бы высказать принимающей стороне в лице  руководства Украинского католического университета г. Львов за достойный уровень  проведения конференции с международным участием на своей базе.»
Врач-психиатр Базик Ж.Н.
Черкасская областная психиатрическая больница
 
Велика вдячність Асоціації психіатрів України та Українському католицькому університету за організацію і проведення щорічних Львівських психіатричних зустрічей. Це інший, відмінний від пафосного офіціозу формат спілкування фахівців різних спеціальностей. Кожен раз нові лектори, нові актуальні теми. Приваблює невимушена атмосфера діалогу, обміну досвідом і відсутність явно «замовних» від фармкомпаній доповідей. Не зупиняйтеся. Чекаємо на нові зустрічі!
 
Марина Сєрокурова
Лікар-психіатр